Naše služby

Naše firma se od základu zabývá řemeslnými pracemi v oborech klempířských, pokrývačských i tesařských. Tyto služby jsme s letitou působností rozšířili na další: ve spolupráci s firmou neosolar_small jsme přidali výrobu konstrukcí a montáže pro FV panely a solární panely včetně jejich kompletního zapojení bez nutnosti řešení jejich možných následných “nedodělků”.

Zcela jistě nám nejsou cizí ani komíny, ty přece ke střeše patří a jsme schopni zajistit jejich opravu či kompletní přestavbu. Na přání Vám komín i kompletně oplechujeme a zateplíme z vnější strany komínu, popř. zastřešíme “napoleonkou”.

Pro správné osvětlení např. půdních obytných prostor doporučíme adekvátní zdroj přírodního světla ve formě střešních oken včetně půdních schodů. Dále se zabýváme rekonstrukcemi mnohdy problémových teras i balkonů, kde se krytiny těchto částí řeší formou litých kamínků (Profistone) ve spolupráci se Stavitelstvím MB, PVC fólií a asfaltovými pásy. To vše s možností libovolného výběru ze široké škály materiálů oplechování (Al, Pz, Cu atd.)

Po celkové rekonstrukci či případné opravě střechy zbývá v mnoha případech vyřešit otázku obložení (podbití) či jejich opravu. Opět je možné vybírat ze široké škály palubek, ať již plastových či dřevěných, nebo také z cementových či dřevěných lepených desek s možností potažení finální vrstvou omítky dle vlastního výběru barvy. I zde je možnost plechového provedení, i na toto známe odpověď a vše potřebné zařídíme.

Naše řemeslné znalosti a dovednosti, především klempířské a pokrývačské, si ověřujeme při realizaci zakázek na památkových objektech, a věřte, že se při nich téměř vždy zapotíme, ale pokaždé s úspěchem :-).